Hizmetlerimiz

klimasistemleriChıller Soğutma grupları imalat servis satıs ; Soğuk hava depoları bakım,arıza,sıfırdan kurulum,su soğutma grupları,reyon teşhir dolapları,hava kurutucuları ;vrf -vrv iklimlendirme sistemleri satış servis montaj,nem alma cihazları;hassas kontrollu soguk hava depoları ; fan coil , sogutma tunelleri, bakım ,onarım, servıs ,satıs ,montaj hizmetleri vermekteyiz.

Hitachi ve Echo Therma’nın yetkili servisidir. Split ve Ticari Tip Klima Sistemleri, Multi Klimalar, SET-FREE VRF Klima Sistemleri, YUTAKI Isı Pompaları ve Chiller Soğutma Grubu ürünleri ile EcoTherma markalı split ve ticari klima sistemleri, Multi Klimalar, VRF Klima Sistemleri, Çatı Tipi Paket Klima Sistemleri ve Chiller Soğutma Grubu ürünlerinin yetkili servis hizmetini vermekteyiz.

Bölükler Soğutma özellikle satış sonrası hizmetlerde çok farklı bir yapılanma gerçekleştirmektedir. Anında yedek parça, 7 gün 24 saat servis hizmeti sağlayacak olan yapıda merkezden yetkili uygulamacılara destek veren eğitmen nitelikli servis uzman kadrosu sürekli olarak müşterilerinin hizmetindedir.

Copyright © 2015 Darıca Klima Servisi Bölükler Soğutma www.daricaklima.com 0 543 221 4429